Regionalny przedstawiciel handlowy

wojewodztwo dolnoslaskie, dolnośląskie 22.09.2019 (do końca: 0 dni) Nr: 982

Dla naszego Klienta, renomowanej firmy z branży opakowań, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko

Regionalnego Przedstawiciela Handlowego

Miejsce pracy: województwo dolnośląskie i ościenne

  Cel stanowiska:

Celem stanowiska jest pozyskiwanie Klientów  i sprzedaż produktów.

Zadania:

  • Pozyskiwanie klientów i utrzymywanie długotrwałych relacji
  • Aktywna sprzedaż produktów Firmy
  • Przygotowywanie ofert i wycen
  • Wsparcie merytoryczne i doradztwo dla Klientów
  • Analiza rynku i konkurencji
  • Budowanie pozytywnego wizerunku Firmy
  • Prezentacja produktów Firmy
  • Raportowanie

Wymagania:

  • Ok. 3-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B lub ok. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży B2B, przy jednoczesnej znajomości branży opakowań
  • Znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność obsługi komputera, w szczególności MS Word i Excel oraz przeglądarki internetowe
  • Znajomość programów typu CAD będzie dodatkowym atutem
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego

Oferta:

  • Wysokie wynagrodzenie
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Narzędzia do pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • Rzetelne wdrożenie i wsparcie w realizacji zadań
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o przesłanie poniższej obowiązkowej zgody, bez której nie możemy przyjąć Pani/a aplikacji do rekrutacji (RODO):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HR FOCUS z siedzibą w Środa Wielkopolska, ul. Nagietkowa 8/1, będącego Administratorem Danych. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy.

Wiem, że mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wiem, że podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

Wszelkie dodatkowe dane osobowe zamieszone w złożonej aplikacji podane zostały dobrowolnie.

Jeśli chce Pan/i brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez HR FOCUS prosimy o podpisanie dodatkowej zgody (RODO):

Zgadzam się na przetwarzanie HR FOCUS z siedzibą w Środa Wielkopolska, ul. Nagietkowa 8/1, moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez HR FOCUS.

Więcej informacji o naszej firmie znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: www.hr-focus.pl. Aktualne ogłoszenia na www.facebook.com/HRFocus

KRAZ nr 7800

Powered by Sigsiu.NET