Inżynier produkcji

okolice Poznania, wielkopolskie 07.06.2019 (do końca: 11 dni) Nr: 976

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej z branży spożywczej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko

Inżyniera Produkcji

Miejsce pracy: okolice Poznania

Cel stanowiska:

Celem stanowiska jest wsparcie działu w celu skutecznego prowadzenia procesów produkcyjnych, inicjacja i realizacja projektów optymalizujących procesy.

Zadania:

- rozwiązywanie problemów związanych z procesem produkcyjnym i wdrażanie działań naprawczych,

- raportowanie i reakcja na awarie, niezgodności,

- raportowanie o niezgodnościach związanych z bezpieczeństwem miejsca pracy, zdrowiem i ochroną środowiska,

- projektowanie i wdrażanie zmian technologicznych,

- nadzorowanie dostawców i współpracowników w realizacji konkretnych zadań,

- przeprowadzanie ocen ryzyka i audytów w celu zapewnienia zgodności z wytycznymi,

- czynny i aktywny udział w pracy zespołu produkcyjnego firmy, aktywne uczestnictwo w spotkaniach, projektach i grupach focusowych,

- zarządzanie całym zakresem prac inżynieryjnych w projektach o różniej skali,

- projektowanie, kosztorysowanie, instalacja i wdrożenie aspektów pracy projektowej,

- zapewnienie zgodności wszystkich nowych urządzeń z wymaganiami przepisów BHP, pozwoleniami IPPC, HACCP, GMP itp.,

- utrzymanie bezpieczeństwa i niezawodności istniejących urządzeń podczas implementacji projektu,

- opracowanie specyfikacji funkcjonalnych i technicznych dla wszystkich elementów pracy nad projektem,

- określenie możliwości poprawy wydajności lub oszczędności ,

- wykonywanie projektów zgodnie z budżetem i w wyznaczonym terminie,

- tworzenie potrzebnej dokumentacji zgodnie z wymaganymi przepisami, polityką firmy,

- prowadzenie działań jako doradca do eksploatacji i konserwacji ,

- koordynacja i nadzorowanie wykonawców instalacji w określonych projektach,

- koordynacja Programu TPS w celu zapewnienia pełnej zgodności z polityką.

Wymagania:

- Około 2- letnie doświadczenie wzakresie inżynierii procesowej, zarządzania procesami i projektami.

- Wykształcenie wyższe, preferowane chemiczne, budowa maszyn lub pokrewne spójne przemysłem przetwórczym

- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

- Znajomość pakietu MS Office

Oferta:

- Umowę o pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży,

- Przyjazną atmosferę w międzynarodowym środowisku pracy,

- Możliwość rozwoju w firmie będącej liderem na rynku

- Możliwość realizacji własnych projektów

- Karierę w ramach międzynarodowego koncernu.

Prosimy o składanie aplikacji na hrfocus@hr-focus.pl

W tytule maila prosimy o podanie nazwy stanowiska.

Prosimy o wypełnienie i przesłanie poniższej obowiązkowej zgody, bez której nie możemy przyjąć Pani/a aplikacji do rekrutacji (RODO):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HR FOCUS z siedzibą w Środa Wielkopolska, ul. Nagietkowa 8/1, będącego Administratorem Danych. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Inżynier Produkcji.

Wiem, że mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wiem, że podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

Wszelkie dodatkowe dane osobowe zamieszone w złożonej aplikacji podane zostały dobrowolnie.

Jeśli chce Pan/i brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez HR FOCUS prosimy o podpisanie dodatkowej zgody (RODO):

Zgadzam się na przetwarzanie HR FOCUS z siedzibą w Środa Wielkopolska, ul. Nagietkowa 8/1, moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez HR FOCUS.

Więcej informacji o naszej firmie znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: www.hr-focus.pl. Aktualne ogłoszenia na www.facebook.com/HRFocus

KRAZ nr 7800

Powered by Sigsiu.NET