Ksiegowy/Ksiegowa

Poznan, wielkopolskie 07.10.2020 (do końca: 10 dni) Nr: 1006

Dla naszego Klienta, amerykańskiej firmy doradczej, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Księgowa/y

Miejsce pracy: Centrum Poznania

Cel stanowiska: obsługa księgowa (pełna) spółek w międzynarodowych standardach (Niemcy)

Zadania:

Do podstawowych zadań będzie należała obsługa międzynarodowej grupy.

  • - przygotowywanie rozliczeń VAT,
  • - przygotowywanie Intrastat,
  • - księgowanie wynagrodzeń,
  • - miesięczne uzgadnianie sald do celów SOX,
  • - przygotowywanie sprawozdań finansowych ,
  • - komunikacja z SSC
  • - komunikacja z lokalnymi kontrolerami finansowymi spółek i urzędami,
  • - wsparcie przy przygotowywaniu rozliczeń podatków dochodowych,

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w Dziale Księgowości min. 2 lata
  • Dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego (komunikacja w środowisku międzynarodowym)
  • znajomość zasad rachunkowości i co najmniej podstaw podatków,
  • wskazana znajomość SAP,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w MS Excel

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w międzynarodowym środowisku i możliwość poznania i doskonalenia wiedzy z zakresu międzynarodowych finansów
  • Szkolenie z zakresu rachunkowości międzynarodowej i wdrożenie umożliwiające samodzielną pracę z kontrahentami
  • Przyjazna atmosfera w pracy i niepowtarzalny zespół
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

Zapraszamy do składania aplikacji. W tytule maila prosimy o podanie nazwy stanowiska.

Prosimy o wypełnienie i podpisanie poniżej obowiązkowejzgody, bez której nie możemy przyjąć Pani/a aplikacji do rekrutacji (RODO):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HR FOCUS z siedzibą w Środa Wielkopolska, ul. Nagietkowa 8/1, będącego Administratorem Danych. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Księgowa/y

Wiem, że mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. I usunięcia.

Wiem, że podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

Wszelkie dodatkowe dane osobowe zamieszone w złożonej aplikacji podane zostały dobrowolnie.

Jeśli chce Pan/i brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez HR FOCUS prosimy o podpisanie dodatkowej zgody (RODO):

Zgadzam się na przetwarzanie HR FOCUS z siedzibą w Środa Wielkopolska, ul. Nagietkowa 8/1, moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez HR FOCUS.

Powered by Sigsiu.NET