DESKTOP SUPPORT ANALYST

okolice Poznania, wielkopolskie 09.04.2020 (do końca: 4 dni) Nr: 1003

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży spożywczej, poszukujemy samodzielnej i komunikatywnej osoby na stanowisko:

Desktop Support Analyst

Miejsce pracy: okolice Poznania/Szamotuły

Cel stanowiska:

Desktop Support Analyst , pod nadzorem menedżera IT, ma zapewnić wsparcie drugiej linii wszystkim użytkownikom końcowym zakładu produkcyjnego. Odpowiada za konfigurację i obsługę całego sprzętu IT, a także programów i aplikacji. Pracownicy działu wsparcia IT pracują w dynamicznym, szybkim środowisku, które świadczy usługi przez telefon, pocztą elektroniczną, osobiście lub zdalnie.

Zadania:

• Identyfikacja, diagnoza i rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem i sprzętem, w tym systemami operacyjnymi (Windows) i różnymi aplikacjami.
• Instalowanie i aktualizowanie oprogramowania
• Eskalowanie incydentów do innych zespołów wsparcia w razie potrzeby (tj. Service Desk).
• Rozwijanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami (Użytkownikami)
• Instalacja, konserwacja i obsługa sprzętu IT, w tym laptopów, sprzętu telekomunikacyjnego, drukarek, skanerów, skanerów ręcznych, urządzeń mobilnych i stacji roboczych. Wymagane będą również pewne prace związane z okablowaniem.
• Zarządzanie informacjami o koncie użytkownika, uprawnieniami i prawami, w tym grupami.
• Konfigurowanie, utrzymywanie i zapewnienie obsługi spotkań i próśb w sali konferencyjnej.
• Konfigurowanie i rozwiązywanie problemów związanych ze zgodnością przeglądarki Internet Explorer i Google Chrome
• Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów związanych z bezpieczeństwem pulpitu
• Udział w ocenie nowych technologii we współpracy ze specjalistami zespołu. (Office 365, Surface Pro itp.)
• Monitoring i zapewnienie kopii zapasowych taśm i dysków zgodnie z procedurami bezpieczeństwa
• Tworzenie, modyfikacje i publikacje odpowiedniej dokumentacji wsparcia,
• Pomoc i wsparcie dotyczące instalacji systemów okablowania, takich jak kable sieci lokalnej, karty i przełączniki interfejsu sieciowego (IT i OT).
• Pomoc i wsparcie dostawców w zakresie instalacji, napraw i konserwacji systemów informatycznych i telefonicznych (IT i OT)

Oczekiwania:

• Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (najchętniej środowisko produkcyjne)
• Kwalifikacje klienta systemu operacyjnego MCP dla systemu Windows
• Rozległa znajomość stacjonarnego systemu operacyjnego (Windows 7, 8 i 10)
• Doświadczenie MS Office 2010 / O365
• Wiedza na temat narzędzi do migracji danych i dysku O365 One
• Wiedza na temat zarządzania użytkownikami, grupami i komputerami w konsoli Active Directory
• Wiedza na temat ITIL i narzędzia do zarządzania usługami IT - Service Now
• LAN/VAN
• Dobra znajomość języka angielskiego (B2)
• Certyfikat Fundacji ITIL – mile widziany
• Prawo jazdy
• Samodzielność i bardzo dobre umiejętności komunikacyjne.

Oferta:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Praca w międzynarodowym środowisku i możliwość doskonalenia wiedzy z zakresu IT
• Rzetelne wdrożenie i szkolenia umożliwiające samodzielną pracę
• Prywatna opieka medyczna
• Karta Multisport
• Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych
• Przyjazna atmosfera w pracy i niepowtarzalny zespół
• Przyjazne i bezpieczne środowisko pracy
• Praca stacjonarna (8:00 – 16:00)
• Możliwości rozwoju: możliwość uczestniczenia w projektach międzynarodowych

Zapraszamy do składania aplikacji. W tytule maila prosimy o podanie nazwy stanowiska.

Prosimy o wypełnienie i podpisanie poniżej obowiązkowej zgody, bez której nie możemy przyjąć Pani/a aplikacji do rekrutacji (RODO):
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HR FOCUS z siedzibą w Środa Wielkopolska, ul. Nagietkowa 8/1, będącego Administratorem Danych. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Desktop Support Analyst.
Wiem, że mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.i usunięcia.
Wiem, że podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.
Wszelkie dodatkowe dane osobowe zamieszone w złożonej aplikacji podane zostały dobrowolnie.

Jeśli chce Pan/i brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez HR FOCUS prosimy o podpisanie dodatkowej zgody (RODO):
Zgadzam się na przetwarzanie HR FOCUS z siedzibą w Środa Wielkopolska, ul. Nagietkowa 8/1, moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez HR FOCUS.

Powered by Sigsiu.NET