Ksiegowa/y

Okolice Poznania, wielkopolskie 26.04.2020 (do końca: 21 dni) Nr: 1002

Dla naszego Klienta, firmy z międzynarodowym kapitałem, producenta urządzeń medycznych, poszukujemy skrupulatnej i samodzielnej osoby na stanowisko:

Księgowa/y

Miejsce pracy: okolice Poznania/Sady

Cel stanowiska: obsługa księgowa (pełna) spółek w międzynarodowych standardach (Szwajcaria, Skandynawia)

Zadania:

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów
  • Prowadzenie ewidencji księgowych i uzgadnianie ich z kontami księgi głównej
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, audytorzy, w tym zagraniczni)
  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Udział w sporządzaniu sprawozdań finansowych

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w Dziale Księgowości min. 2 lata
  • Dobra znajomość języka angielskiego (komunikacja w środowisku międzynarodowym)
  • Umiejętność pracy w MS Excel
  • Znajomość przepisów podatkowych
  • Znajomość zagadnień rachunkowości
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w międzynarodowym środowisku i możliwość poznania i doskonalenia wiedzy z zakresu prawa międzynarodowego
  • Rzetelne szkolenie z zakresu rachunkowości międzynarodowej i wdrożenie umożliwiające samodzielną pracę z kontrahentami
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, elastyczny czas pracy, ZFŚS)
  • Zajęcia z języka angielskiego
  • Przyjazna atmosfera w pracy i niepowtarzalny zespół
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych

Zapraszamy do składania aplikacji. W tytule maila prosimy o podanie nazwy stanowiska.

Prosimy o wypełnienie i podpisanie poniżej obowiązkowejzgody, bez której nie możemy przyjąć Pani/a aplikacji do rekrutacji (RODO):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HR FOCUS z siedzibą w Środa Wielkopolska, ul. Nagietkowa 8/1, będącego Administratorem Danych. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji na stanowisko Księgowa/y

Wiem, że mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.i usunięcia.

Wiem, że podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

Wszelkie dodatkowe dane osobowe zamieszone w złożonej aplikacji podane zostały dobrowolnie.

Jeśli chce Pan/i brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez HR FOCUS prosimy o podpisanie dodatkowej zgody (RODO):

Zgadzam się na przetwarzanie HR FOCUS z siedzibą w Środa Wielkopolska, ul. Nagietkowa 8/1, moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez HR FOCUS.

Powered by Sigsiu.NET