AX Specialist

okolice Poznania, wielkopolskie 27.02.2020 (do końca: 2 dni) Nr: 1001

Firma z międzynarodowym kapitałem, producent urządzeń medycznych, poszukuje dynamicznej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy:

Okolice Poznania/Sady

Cel stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za obsługę użytkowników systemu w Polsce i poza jej granicami. W aspekcie długoterminowym będzie uczestniczyła w projektach rozwojowych systemu Microsoft Dynamics AX (środowisko produkcyjne, planowanie, aspekty prawne, CMR)

Zadania:

  • Bieżąca obsługa użytkowników systemu ERP
  • Aktywne uczestnictwo w opracowaniu i/lub optymalizacji bądź rozwoju obszarów systemu (projekty)

Oczekiwania:

  • Znajomość podstawowych aplikacji biznesowych (ERP lub CRM) gromadzona podczas studiów lub doświadczenia zawodowego.
  • Podstawowa znajomość bazy danych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Nastawienie na realizację celu

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet medyczny
  • Karta Multisport
  • Kusy języka angielskiego
  • Dopłaty do studiów oparte na ścieżkach rozwoju
  • Szkolenia branżowe
  • ZFŚS

Zapraszamy do składania aplikacji. W tytule maila prosimy o podanie nazwy stanowiska.

Prosimy o wypełnienie i podpisanie poniżej obowiązkowejzgody, bez której nie możemy przyjąć Pani/a aplikacji do rekrutacji (RODO):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HR FOCUS z siedzibą w Środa Wielkopolska, ul. Nagietkowa 8/1, będącego Administratorem Danych. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji na stanowisko AX Specialist

Wiem, że mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

Wiem, że podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe.

Wszelkie dodatkowe dane osobowe zamieszone w złożonej aplikacji podane zostały dobrowolnie.

Jeśli chce Pan/i brać udział w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez HR FOCUS prosimy o podpisanie dodatkowej zgody (RODO):

Zgadzam się na przetwarzanie HR FOCUS z siedzibą w Środa Wielkopolska, ul. Nagietkowa 8/1, moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez HR FOCUS.

Powered by Sigsiu.NET